przy ul. Słonecznej 20

Twoje dziecko w centrum
naszej uwagi

Lokalizacja i przestrzeń

Najprzedszkole, zlokalizowane przy ul. Słonecznej 20 w Poznaniu, zaprasza do swojej wyjątkowej siedziby, znajdującej się w przepięknej rezydencji. Rozciągająca się na obszarze 600 m2, nasza placówka oferuje nie tylko przestronne i świetnie wyposażone sale dydaktyczne, ale również zachwyca swoją przemyślaną przestrzenią zewnętrzną.

Aura osiedla, na którym zlokalizowane jest Najprzedszkole, przyczynia się do stworzenia wyjątkowo ciepłej, przytulnej i domowej atmosfery. Ta unikalna kombinacja – malownicza lokalizacja, nowoczesna i przyjazna przestrzeń, a także profesjonalna kadra – sprawia, że nasza placówka stanowi idealne miejsce dla dzieci do nauki, zabawy i rozwoju w bezpiecznym i stymulującym otoczeniu.

Oferta

Dzieci mają do dyspozycji naturalny plac zabaw, który zachęca do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu oraz eksploracji otaczającej natury. W ramach naszej oferty edukacyjnej i opiekuńczej, Najprzedszkole posiada specjalistyczne sale do zajęć integracji sensorycznej (SI), które są kluczowe dla wszechstronnego rozwoju najmłodszych. Ponadto, nasza placówka dysponuje gabinetami: psychologicznym oraz logopedycznym, oferując wsparcie specjalistów, którzy dbają o prawidłowy rozwój emocjonalny i mowy dzieci.

Dodatkowo, nasza placówka jest wyposażona w ekrany multimedialne i rzutniki, magiczny dywan, instrumenty, zestawy klocków do Lego Education oraz sprzęt do ćwiczeń, co pozwala na wszechstronne i kreatywne rozwijanie umiejętności naszych wspaniałych przedszkolaków.

W trosce o zdrowie i dobre nawyki żywieniowe, współpracujemy ze sprawdzoną firmą cateringową, dysponujemy wydawalnią posiłków i przytulną jadalnią, gdzie Dzieci spożywają smaczne i zdrowe posiłki.

Nasze toalety są dostosowane do wieku dzieci, zapewniając im komfort i bezpieczeństwo.

Dysponujemy szatnią, gdzie znajdują się indywidualne szafki, w których Dzieci mogą przechowywać swoje obuwie i ubrania na przebranie, zapewniając im porządek i wygodę.

Posiadamy również atrakcyjny system do obsługi przedszkola, który ułatwia rodzicom uiszczanie opłat, a także komunikację z wychowawcami i placówką.

W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa dzieciom, na drzwiach wejściowych do przedszkola zamontowany jest szyfrator.

Dla wygody naszych rodzin, zapewniamy również przestronny parking bezpośrednio przy placówce, co ułatwia codzienny przyjazd do naszego przedszkola. Parking wyposażony jest w stojaki na rowery, co sprzyja aktywnemu trybowi życia.

Zapraszamy do odwiedzenia Najprzedszkola przy ul. Słonecznej 20, aby na własne oczy przekonać się, jak wyjątkowe jest to miejsce. Razem tworzymy przestrzeń, gdzie każde dziecko może rozwijać swoje talenty, zdobywać nowe umiejętności i cieszyć się dzieciństwem w pełni, w najfajniejszym klimacie.

Wysokość czesnego jest zależna od modelu edukacyjnego i pakietu godzin.

Cennik
Czesne bez języka angielskiego