przy ul. Maślickiej 148 we Wrocławiu

Twoje dziecko w centrum
naszej uwagi

Lokalizacja i przestrzeń

W sercu Maślic znajduje się nasza urocza „czerwona” rezydencja o powierzchni 1000 m2, otoczona przestronnym ogrodem.

Jesteśmy magicznym miejscem, gdzie dzieci odkrywają świat poprzez zabawę, naukę i eksplorację. Znajdujemy się w sercu urokliwej okolicy, z dala od zgiełku miasta, co sprawia, że nasza lokalizacja jest idealnym miejscem dla rodziców poszukujących spokojnego i przyjaznego otoczenia dla swoich dzieci. Otoczeni zielenią, z dala od ruchliwych ulic, stwarzamy warunki sprzyjające harmonijnemu rozwojowi maluchów.

Przedszkole oferuje nie tylko domową atmosferę, ale i przestrzeń pełną zieleni na naturalnym placu zabaw o wielkości 2000m2, gdzie dzieci mogą oddać się radosnej zabawie w otoczeniu roślin w najbezpieczniejszych warunkach. Okolica obfituje w tereny zielone – staw oraz las. Oferujemy niepowtarzalną lokalizację, która sprzyja rozwijaniu kreatywności i ciekawości naszych małych odkrywców. Wraz z naszymi wykwalifikowanymi nauczycielami, wspieramy rozwój fizyczny, emocjonalny i społeczny każdego dziecka, kładąc duży nacisk na interakcję z naturą.

Nasze przedszkole to nie tylko miejsce nauki, ale także drugi dom dla naszych przedszkolaków. Staramy się tworzyć ciepłą, rodzinna atmosferę, gdzie każde dziecko czuje się kochane, doceniane i akceptowane.

Wyposażenie

Wewnątrz naszego przedszkola znajdują się jasne, przytulne sale, wyposażone w zabawki edukacyjne i kreatywne kąciki, które stymulują rozwój umiejętności poznawczych. Ponadto, nasza placówka jest zaopatrzona w gabinet logopedy oraz gabinet psychologa, zapewniając wsparcie w rozwoju mowy i rozwoju emocjonalnym dla naszych podopiecznych.

Nasze przedszkole posiada salę sportową, gdzie odbywają się zajęcia dodatkowe. Posiadamy również salę do zajęć z integracji sensorycznej, gdzie dzieci mogą eksplorować różnorodne bodźce sensoryczne, wspierając tym samym ich rozwój.

Dodatkowo, nasza placówka jest wyposażona w ekrany multimedialne i rzutniki, magiczny dywan, instrumenty, zestawy klocków do Lego Education oraz sprzęt do ćwiczeń, co pozwala na wszechstronne i kreatywne rozwijanie umiejętności naszych wspaniałych przedszkolaków.

W trosce o zdrowie i dobre nawyki żywieniowe, dysponujemy nowoczesną kuchnią i przytulną jadalnią, gdzie Dzieci spożywają smaczne i zdrowe posiłki.

Nasze toalety są dostosowane do wieku dzieci, zapewniając im komfort i bezpieczeństwo.

Dysponujemy szatnią, gdzie znajdują się indywidualne szafki, w których Dzieci mogą przechowywać swoje obuwie i ubrania na przebranie, zapewniając im porządek i wygodę.

Posiadamy również atrakcyjny system do obsługi przedszkola, który ułatwia rodzicom uiszczanie opłat, a także komunikację z wychowawcami i placówką.

W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa dzieciom, na drzwiach wejściowych do przedszkola zamontowany jest szyfrator.

Dla wygody naszych rodzin, zapewniamy również przestronny parking bezpośrednio przy placówce, co ułatwia codzienny przyjazd do naszego przedszkola. Parking wyposażony jest w stojaki na rowery, co sprzyja aktywnemu trybowi życia.

Opłaty

W Przedszkolu na Maślickiej dbamy o to, by każde dziecko czuło się u nas bezpiecznie i szczęśliwie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i dołączenia do naszej przedszkolnej rodziny, gdzie rozwój, zabawa i nauka idą w parze
z domową atmosferą.

Wysokość czesnego jest zależna od modelu edukacyjnego.

Wpisowe: równowartość jednomiesięcznego czesnego.

Grupa z codziennym angielskim z wykwalifikowanym lektorem:
Czesne
1700 zł
Grupa bez codziennego
języka angielskiego:
Czesne
1400 zł
Cennik wyżywienia (obowiązuje od 1.09.2024):
Dieta podstawowa
28 zł
Dieta z wykluczeniem do dwóch produktów
30 zł