Dołącz do naszego zespołu
w Najprzedszkolu!

W Najprzedszkolu wierzymy, że każdy zasługuje na przyjazne środowisko, które sprzyja wzrostowi, nauce, rozwojowi i byciu sobą. Nasza idea to stworzenie miejsca, w którym każdy członek społeczności może czuć się wartościowy i realizować swoje pasje. Dlatego poszukujemy wyjątkowej osoby, która podziela nasze wartości i pragnie dołączyć do naszej społeczności, aby wspólnie tworzyć to wyjątkowe miejsce.

Idealny kandydat to osoba, która:

• Realizuje swoje pasje i działa z przekonaniem, że robi to, co kocha.
  • Jest otwarta na potrzeby i poglądy innych, promując kulturę wzajemnego szacunku i porozumienia.
  • W komunikacji stawia na dialog i wspólne szukanie rozwiązań.

Oferujemy:

• Umowę o pracę na pełny etat w stabilnej i rozwijającej się firmie.
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania.
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz atrakcyjne pakiety medyczne i sportowe.

Wymagania:

• Wykształcenie kierunkowe związane z edukacją lub opieką nad dziećmi.
  • Odpowiedzialność i zdolność do nawiązywania serdecznych relacji
z dziećmi i ich rodzicami.
  • Kreatywność, pozytywne nastawienie i zaangażowanie w tworzenie przyjaznej przestrzeni dla dzieci.

Jeśli czujesz, że pasujesz do naszego zespołu i chcesz mieć realny wpływ na rozwój naszych podopiecznych, nie zwlekaj! Prosimy o przesyłanie CV na adres e-mailowy, który znajduje się w zakładce kontakt na naszej stronie internetowej.